poniedziałek, 9 marca 2015

Idzie wiosna, idą zmiany!

Idzie wiosna, wszystko kwitnie to i na naszym blogu mała metamorfoza. Doczekałyśmy się w końcu swojego własnego, niepowtarzalnego i stworzonego właśnie dla nas blogowego LOGA! 


Jesteśmy dumne i mamy nadzieję, że to graficznych zmian bloga nie koniec. Nie byłybyśmy Biegaczkami, gdybyśmy nie dążyły do perfekcji i nie dbały o nasz (również blogowy) wygląd. Priorytetem nadal jest bieganie, więc każdą wiosenną chwilę łapiemy na treningi. Tajniki graficzne bloga pozostawiamy sobie na te momenty, kiedy nachodzi nas ochota, by coś tu zmienić i gdy pojawia się pomysł co i jak można by ulepszyć.

Tymczasem zmian u nas więcej. Wiecie już, że doczekałyśmy się małej Biegaczki - Ali, która w weekend dzielnie kibicowała na ZUK-u i już niedługo przesiądzie się do biegowego wózka. Ale nie wiecie, że dla Ali szykuje się biegowo-wózkowe towarzystwo i w czerwcu dołączy do niej mały Biegacz, który póki co stawia pierwsze biegowe kroki w kategorii prenatalnej. 
I wychodzi mu to nadzwyczaj dobrze, choć sprinterem nie zostanie - spowolnił moje bieganie do 7-7:30 min/km, więc raczej krajoznawczo niż treningowo sobie truchtamy. Przygotowujemy się do kolejnego startu w kwietniu, więc trzymajcie kciuki, by się nie rozmyślił i nie utrudniał!

Odpierając obawy - nie, nie będzie to teraz blog parentingowy. Te krótkie zmiany w dotychczasowych treningach i bieganiu dały nam jeszcze więcej motywacji i energii, by w sezonie letnim wrócić pełną parą na trasy i spotkać się z Wami na biegowych imprezach. Nie planujemy sobie odpuszczać i traktujemy te parę miesięcy spowolnienia jako nieco dłuższe roztrenowanie. Wracamy (Ola)/wrócimy (Ania) z wielkim biegowym apetytem!

O tym, jak trenujemy i przygotowujemy się do nadchodzącego sezonu napiszemy niebawem.
Ania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co Ty na to? Podziel się z nami!