wtorek, 28 października 2014

Poznaj Poznań Nocą - jak zacząć przygodę z bieganiem na orientację?

Większość z nas rozpoczęło okres roztrenowania. Nie musi to jednak oznaczać definitywnego, kilkutygodniowego bądź kilkumiesięcznego odstawienia butów biegowych w kąt.
żródło: poznajpoznan.com

Ten czas można wykorzystać na zdobywanie nowych biegowych doświadczeń, próbując na przykład sił w bieganiu z mapą.

Doskonałą okazją ku temu będzie cykl biegów na orientację "Poznaj Poznań Nocą".

Biegi organizowane co miesiąc w jesienne i zimowe wieczory, nie powinny nadwyrężyć Waszych mięśni, bowiem dystanse na których są organizowane wahają się od 2,2 km* (trasa "Początkujący") do  3,5 km* (trasa "Elita"). Nie powinny również nadwyrężyć Waszych portfeli - opłata za bieg uiszczona minimum 3 dni przed biegiem to 10 zł (+2 zł za wypożyczenie chipu) albo 15 zł (+ 2 zł za chip) w dniu biegu. Można również opłacić jednorazowo wszystkie 6 startów, co kosztować nas będzie 50 zł.

Cykl imprez na 2014 i 2015 rok pozwoli Wam (nam) lepiej poznać Poznań, w tym między innymi Ostrów Tumski (29.10.2014 r.), Osiedle Wichrowe Wzgórze (10.12.2014 r.) czy Cytadelę (11.02.2015 r.)

Już jutro pierwszy bieg w moim zdaniem najbardziej urokliwym miejscu - Ostrowie Tumskim. Gdybyście mieli ochotę spróbować  w nim swych sił, to ostatni dzwonek na zapisy.

Formularz zgłoszeniowy otwarty do 28.10.2014 r. do godziny 18:00 znajdziecie TUTAJ, natomiast TU znajdziecie komunikat startowy z wszelkimi niezbędnymi informacjami. 

Ja startuję, a Ty?

Ola

* wariant optymalny pokonania danej trasy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co Ty na to? Podziel się z nami!