czwartek, 8 maja 2014

Rozwiązanie konkursu Wings for Life World Run

Nie sądziłam, że tak szybko poradzicie sobie z pytaniami konkursowymi. Pierwszej osobie zajęło to zaledwie kilkadziesiąt minut!

W konkursie pytałam Was o to w teamie jakiej spółki startowałam i tym samym jaką spółkę reprezentowałam, a także o to jak nazywają się osoby, z którymi zrobiłam sobie zdjęcia. Należało podać imiona i nazwiska tych osób.
 
Prawidłowymi odpowiedziami są:
 1. Spółka Żabka Polska sp. z o. o., dzięki której mogłam wystartować w biegu i która od dłuższego czasu angażuje się w imprezy sportowe, m.in. mogliście zobaczyć Żabkę na Półmaratonie Poznańskim, czy właśnie podczas Wings for Life World Run.
 2. Osoby z którymi się sfotografowałam to odpowiednio:
  • Monika Pyrek
  • Monika Kuszyńska
  • Agnieszka Więdłocha
  • Marcin Urbaś
  • Waldemar Malicki
  • Jerzy Skarżyński
A koszulki wędrują, tak jak zaznaczałam, do trzech najszybciej odpowiadających osób:
 1. Pauliny
 2. Piotra
 3. Łukasza
Dziękuję za wszystkie nadesłane odpowiedzi i zapraszam do śledzenia bloga. Postaramy się z Anią częściej wymyślać Wam nie tylko biegowe wyzwania!


2 komentarze:

 1. Dziękuję! :-) Bardzo przyjemnie czyta się Waszego bloga dziewczyny mimo, że sama nie biegam - ale może dzięki Wam zacznę? Fajnie jest poczytać o Waszych osiągnięciach - życzę dalszych sukcesów! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa! Mamy nadzieję, że dzięki blogowi zarazimy Cię naszą pasją. Wiemy jednak, że każdy do biegania dojrzewa w odpowiednim sobie czasie ;) Pozdrawiamy!

   Usuń

Co Ty na to? Podziel się z nami!